Nyhet
Ljusstake Max 9st E27 Metall
9st E27 Adventsljusstake i metall
Läs mer
Rekommenderade tillbehör
Ljusstake Max 9st E27 Svart i Metall
Vacker och iögonfallande svart metalljusstake. Ljusstaken har plats för 9 ljuskällor. Perfekt för att få till den rätta hemkänslan!
Storlek:
Höjd 77cm
Bredd 77cm
Specifikation
Egenskaper
| Modell | A-Form |
| Adventsljusstakar | 9-armad |
| Färg | Svart |
| Antal lampor | 9 |
| Material | Metall |
Teknisk information
| Total effekt | 21W |
| Typ av ljuskälla | Glödljus |
| Spänning | 230V |
| Anslutningskabelns längd | 180 cm |
| Strömbrytare | Ja |
| Avstånd strömbrytare till produkt | 30 cm |
| Varumärke | Star Trading |
| IP klass | IP20 |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 77 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Djup | 15 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusstake Plate Svart 45cm
Svart betsad, modern adventsljusstake tillverkad i trä med matchande metall dekoration.
735 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Vind Beige 65cm
En väldigt fin och stämningsfull adventsljusstake.
864 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Vika Vit Batteri
Batteridriven ljusstake med en klassisk form som sprider fint ljus med sina tre LED lampor.
389 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Vind Svart 65cm
En väldigt fin och stämningsfull adventsljusstake.
864 kr
/ st
