Nyhet
Ljusstake Mora Båge LED
Grön adventsljusstake med fin bågform.
Läs mer
Ljusstake Mora Båge LED
Grön adventsljusstake med fin bågform. Fem stycken LED ljus prydda med röda hållare skapar ett mysigt sken och ger en traditionell ljusbild.
Låt julens värme sprida sig i fönstret med denna klassiska ljusstake.
Passar ihop med vår modell Mora Gran.
Storlek 62x40 cm.
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Båge |
| Adventsljusstakar | 7-armad |
| Färg | Grön/Röd |
| Antal lampor | 7 |
| Material | Trä |
Teknisk information
| Total effekt | 2,5W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | 230V |
| Anslutningskabelns längd | 180 cm |
| Strömbrytare | Ja |
| Avstånd strömbrytare till produkt | 30 cm |
| Varumärke | Star Trading |
| IP klass | IP20 |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 62 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Djup | 4,5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusstake Vind Beige Båge
En väldigt fin och stämningsfull adventsljusstake.
680 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Vind Svart Båge
En väldigt fin och stämningsfull adventsljusstake.
680 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Forest Friends Båge Batteri
Ett dekorativt sceneri i laserskuren trä.
354 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Abbe Röd Batteri
Batteridriven bågformad adventsljusstake tillverkad i trä.
219 kr
/ st
