-14%
Ljusstake Note Grå
Stämningsfull grå adventsljusstake tillverkad i metall.
Läs mer
Ljusstake Note Grå
Stämningsfull grå adventsljusstake tillverkad i metall. Ljusstaken står stadigt utan bas, ser nästan ut att sväva. Lätt placerad både fönster eller på en skänk. Julen blir något alldeles extra med stämningsfulla Note och varför inte ha kvar den som en åretrunt dekoration när julen är över.
Star Trading Art.nr: 151-16
Specifikation
| Färg | Svart |
| B/H/D | 35/25/8 cm |
| Antal ljuskällor | 16 st |
| Ljuskälla | Ingår |
| Sockel | E5 |
| Medellivslängd | 6000 h |
| Strömbrytare | Ja |
| Total effekt | 10 W |
| Anslutningskabelns längd | 180 cm |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusstake Inez Vit
Elegant rak 5-armad adventsljusstake tillverkad i trä och målad vit färg.
- Anslutningskabelns längd 180 cm
- Material Trä
225 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Gry Beige 30cm
Adventsljusstake i form av en beige julgris, tillverkad i trä.
643 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Inez Röd
Elegant rak 5-armad adventsljusstake tillverkad i trä och målad röd färg.
- Anslutningskabelns längd 180 cm
- Material Trä
225 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Doris Vit Batteri
Batteridriven adventsljusstake tillverkad i trä.
219 kr
/ st
