Ljusstake Storm Grå Rak
Denna ljusstake är en toppmodern ljusstake som förmedlar ett elegant och enkelt uttryck till både hemmet och den offentliga miljön.
Läs mer
Ljusstake Storm Grå Rak
Denna ljusstake är en toppmodern ljusstake som förmedlar ett elegant och enkelt uttryck till både hemmet och den offentliga miljön. Sprider ett behagligt ljus med sina 5 inkluderade ljuskällor.
Star Trading Art.nr: 644-56
Specifikation
| Färg | Grå |
| B/H/D | 89/35/8 cm |
| Antal ljuskällor | 5 st |
| Ljuskälla | Ingår |
| Sockel | E10 |
| Medelivslängd | 10000 h |
| Strömbrytare | Ja |
| Total effekt | 2 W |
| Anslutningskabelns längd | 180 cm |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusstake Inez Vit
Elegant rak 5-armad adventsljusstake tillverkad i trä och målad vit färg.
- Anslutningskabelns längd 180 cm
- Material Trä
225 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Gry Beige 30cm
Adventsljusstake i form av en beige julgris, tillverkad i trä.
643 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Inez Röd
Elegant rak 5-armad adventsljusstake tillverkad i trä och målad röd färg.
- Anslutningskabelns längd 180 cm
- Material Trä
225 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Doris Vit Batteri
Batteridriven adventsljusstake tillverkad i trä.
219 kr
/ st
