Ljusstake Storm Vit 118cm
Denna ljusstake är en toppmodern ljusstake som förmedlar ett elegant och enkelt uttryck till både hemmet och den offentliga miljön.
Läs mer
Ljusstake Storm Vit 118cm
Denna ljusstake är en toppmodern ljusstake som förmedlar ett elegant och enkelt uttryck till både hemmet och den offentliga miljön. Sprider ett behagligt ljus med sina 5 inkluderade ljuskällor.
Star Trading Art.nr: 644-35
Specifikation
| Färg | Vit |
| B/H/D | 55/118/15 cm |
| Antal ljuskällor | 5 st |
| Ljuskälla | Ingår |
| Sockel | E10 |
| Medelivslängd | 10000 h |
| Strömbrytare | Ja |
| Total effekt | 2 W |
| Anslutningskabelns längd | 180 cm |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusstake Plate Svart 45cm
Svart betsad, modern adventsljusstake tillverkad i trä med matchande metall dekoration.
735 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Vind Beige 65cm
En väldigt fin och stämningsfull adventsljusstake.
864 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Vika Vit Batteri
Batteridriven ljusstake med en klassisk form som sprider fint ljus med sina tre LED lampor.
389 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Vind Svart 65cm
En väldigt fin och stämningsfull adventsljusstake.
864 kr
/ st
