Ljusstake Storm Vit Båge
Denna ljusstake är en toppmodern ljusstake som förmedlar ett elegant och enkelt uttryck till både hemmet och den offentliga miljön.
Läs mer
Ljusstake Storm Vit Båge
Denna ljusstake är en toppmodern ljusstake som förmedlar ett elegant och enkelt uttryck till både hemmet och den offentliga miljön. Sprider ett behagligt ljus med sina 5 inkluderade ljuskällor.
Star Trading Art.nr: 644-45
Specifikation
| Färg | Vit |
| B/H/D | 89/59/12 cm |
| Antal ljuskällor | 5 st |
| Ljuskälla | Ingår |
| Sockel | E10 |
| Medelivslängd | 10000 h |
| Strömbrytare | Ja |
| Total effekt | 2 W |
| Anslutningskabelns längd | 180 cm |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusstake Albo Båge Brun
Elegant bågformad 5-armad adventsljusstake tillverkad i trä och målad i vit.
- Anslutningskabelns längd 180 cm
- Material Trä
325 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Albo Båge Beige
Elegant bågformad 5-armad adventsljusstake tillverkad i trä och målad i beige.
- Anslutningskabelns längd 180 cm
- Material Trä
325 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Albo Båge Vit
Elegant bågformad 5-armad adventsljusstake tillverkad i trä och målad i vit.
- Anslutningskabelns längd 180 cm
- Material Trä
325 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Acca Båge Brun LED
Stilren vit bågformad adventsljusstake tillverkad i trä. Med LED lampor.
798 kr
/ st
Nyhet
