Ljusstake Vinga Mörkgrå 62cm
Den perfekta ljusstaken till jul, adventsljusstaken är tillverkad i trä och målad i grafit färg.
Läs mer
Ljusstake Vinga Mörkgrå 62cm
Den perfekta ljusstaken till jul, adventsljusstaken är tillverkad i trä och målad i grafit färg. Klassisk ljusbild för att skapa den perfekta julstämningen i fönster eller på en skänk.
Specifikation
| Färg | Mörkgrå |
| Typ Av Ljuskälla | LED |
| B/H/D | 45/62/10 cm |
| Antal ljuskällor | 7 st |
| Ljuskälla | Ingår |
| Sockel | E10 |
| Medelivslängd | 10.000 h |
| Strömbrytare | Ja |
| Total effekt | 21 W |
| Anslutningskabelns längd | 150 cm |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusstake Kristina Röd
Traditionell, enkel och vacker ljusstake i julröd färg.
365 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusstake Vide Svart 50cm
Svart modern adventsljusstake tillverkad i metall.
735 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Vide Krom 50cm
Modern adventsljusstake i krom, tillverkad i metall.
735 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Midja 2.0 Vit 50cm
Vit elegant och modern adventsljusstake som är tillverkad i trä.
969 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Acca Vit LED
Stilren vit adventsljusstake tillverkad i trä. Med LED lampor.
675 kr
/ st
Nyhet
