Päronlampa LED 110lm E14 2700K 2-pack
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈13W
- Ljusflöde 110 lm
- Färgtemperatur 2700K
2-pack 2700K 1,3W LED Lampa Päron Filament 110lm med E14 sockel för 230V.
Läs mer
Energiklass
Produktinformationsblad
2-pack Päronlampa LED Filament 1,3W 110lm E14 2700K
2-pack päronlampor med klart glas, LED-filament och E14-sockel.
Lampornas färgtemperaturen är 2700K. Passar fint i adventsstjärnor
Livslängd - 15.000 tim
Dimbar - Nej
Färgtemp - Varmvit 2700K
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Päron |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 1,3W |
| Ersätter | ≈13W |
| Ljusflöde | 110 lm |
| Färgtemperatur | 2700K |
| Färg | Klar |
Teknisk information
| Sockel | E14 |
| Spänning | 230V |
| Energimärkning | G |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Omgivningstemperatur | -20° - +40° |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 26 mm |
| Höjd | 58 mm |
| Djup | 26 mm |
Liknande produkter
Star Trading
Päronlampa Soft Glow LED 150lm E14 2100K Dim
42 kr
39 kr
/ st
Dimbar 2,2W 2100K Päronlampa LED Soft Glow 150lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈16W
- Ljusflöde 150 lm
- Färgtemperatur 2100K
Nyhet
-7%
Star Trading
Päronlampa LED 110lm E14 Vita Filament 2700K Dim
Dimbar 1,6W 2700K med Vita Filament 110lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈15W
- Ljusflöde 110 lm
- Färgtemperatur 2700K
38 kr
/ st
Finns i flera varianter
Star Trading
Päronlampa LED 0,9W E14 Färgade
0,9W Färgade Päronlampa LED Decoration med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈5W
- Färg Opalvit - Röd - Gul - Grön
32 kr
/ st
Star Trading
Päronlampa Soft Glow LED 60lm E14 2100K Dim
38 kr
36 kr
/ st
Dimbar 1,4W 2100K Päronlampa LED Soft Glow 60lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈6W
- Ljusflöde 60 lm
- Färgtemperatur 2100K
-5%
Star Trading
Päronlampa Smoke LED 30lm E14 2100K
Smoke 1,0W 2100K LED Päronlampa 30lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈5W
- Ljusflöde 30 lm
- Färgtemperatur 2100K
36 kr
/ st
