Pippi Långstrump Adventsstjärna 60cm
En stjärna tillverkad av papper som kan lysa året runt.
Pippi hjular glatt runt bland Lilla Gubbens prickar, alltid på väg till nya äventyr.
En härlig dekoration till barnrummet. Kan hängas i fönstret när mörkret börjar nalkas.
En fin stjärna både med och utan belysning.
Denna produkt har FSC®-märkning
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Hängande |
| Storlek | 60 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Papper |
Teknisk information
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Djup | 15 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Krans Curly Svart 30cm
Dekorativ krans i svart med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
275 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Krans Curly Mässing 45cm Dimbar
Dimbar Dekorativ mässingsfärgad krans med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
- Färgtemperatur 2600K
- Specialegenskaper Timer
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
359 kr
/ st
Nyhet
