Seven Taklampa Vit 40cm
Faro Takarmatur för inomhusbruk med vit textilskärm och metallfäste.
Läs mer
Seven Taklampa Vit 40cm
Modern Vit hänglampa med ett fäste av metall.
Passande ljuskälla är E27 LED-lampa (max 15W).
Specifikation
| Matning | 230V |
| Montering | Tak |
| Sockel | E27 |
| Passande ljuskälla | E27 LED |
| Effekt | Max 15W |
| Mått B/H/D | 400/1350/400 mm |
| Kabellängd | 900 mm |
| Vikt | 2.1 kg |
| IP-klass | IP20 |
| Avsedd för | Inomhusbruk |
Specifikation
Liknande produkter
Faro Barcelona
WHIZZ Svart och Guld Lampa
1 395 kr
899 kr
/ st
Faro Armatur för inomhusbruk med svart skärm och guldig insida.
-36%
Faro Barcelona
MARINA Taklampa Svart
695 kr
499 kr
/ st
Faro Takarmatur för inomhusbruk med ett svart metallhölje.
-28%
Faro Barcelona
Retro Taklampa Koppar
679 kr
399 kr
/ st
Faro Takarmatur för inomhusbruk med Koppar färg.
-41%
Faro Barcelona
NUDOS Taklampa Rost
Faro Takarmatur för inomhusbruk med rostigt metallhölje.
499 kr
/ st
Faro Barcelona
Seven Taklampa Vit 50cm
Faro Takarmatur för inomhusbruk med vit textilskärm och metallfäste.
1 995 kr
/ st
