Sladdställ 350 cm E14 plastsockel
- E14 sockel i plast.
- Upphängningsögla
- 3,5 meter
Specifikation
| Matning | 230V |
| Montering | Tak |
| Vinklingsbar | Nej |
| Sockel | E14 |
| Effekt | Max 25W |
| Längd | 3,5 m |
| Mått sockel Ø | Ø 35 mm |
| Koppling | Stickkontakt |
| IP-klass | IP20 |
| Avsedd för | Inomhusbruk |
| Skyddsklass | 2 (Behöver ej skyddsjordas) |
| CE-märkt | Ja |
Susanna Larsson frågade
för 5 månader sedan
Går den att ha utomhus?
Butiken svarade
Hej!
Nej, denna är gjord för inomhusbruk.
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Sladdställ E27 Basic Svart 3,5m
Den svarta sladden är 3,5m och har brytare, kan justeras kortare vid behov med hjälp av trehålshängaren.
95 kr
/ st
Star Trading
Sladdställ E27 Basic Vit
Komplett sladdställ med strömbrytare, sladden är 3,5m.
89 kr
/ st
