Sladdställ E14 Basic Vit Takkopp
Komplett sladdställ med takkopp, sladden är 3,5m.
Läs mer
Sladdställ E14 Basic Vit Takkopp
Sladdställ med takkopp, E14 lamphållare med sladd som är 3,5m och kan regleras kortare efter behov. Köp till Sladdställ lamppropp 10cm eller Sladdställ DCL lamppropp. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Kan användas till pappersstjärnor.
Specifikation
| Matning | 230V |
| Montering | Tak |
| Sockel | E27 |
| Passande ljuskälla | LED |
| Effekt | Max 25W |
| Mått B/H/D | Ø3500/90/90mm |
| Koppling | Kopplingsplint |
| IP-klass | IP20 |
| Avsedd för | Inomhusbruk |
| CE-Märkt | Ja |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Sladdställ E27 Basic Svart 3,5m
Den svarta sladden är 3,5m och har brytare, kan justeras kortare vid behov med hjälp av trehålshängaren.
95 kr
/ st
Star Trading
Sladdställ E27 Basic Vit
Komplett sladdställ med strömbrytare, sladden är 3,5m.
89 kr
/ st
Star Trading
Lens Takpendel E27 Svart
Industriinspirerad pendelarmatur med en vintage design.
286 kr
/ st
