Sladdställ E27 Archaic Oxid
Upphäng för E27 lampa. Metallsockel Oxid och textilkabel i svart färg.
Läs mer
Sladdställ E27 Archaic Oxid
Textilsladd med oxid E27 sockel. Med ring för att kunna fästa t.ex. en lampskärm. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Sladden är 3,5m och kan regleras kortare efter behov.
Specifikation
| Matning | 230V |
| Montering | Tak |
| Sockel | E27 |
| Passande ljuskälla | LED |
| Effekt | Max 25W |
| Mått Ø/H | Ø45/90 mm |
| Koppling | Stickkontakt |
| IP-klass | IP20 |
| Avsedd för | Inomhusbruk |
| Skyddsklass | 2 (Behöver ej skyddsjordas) |
| CE-Märkt | Ja |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Sladdställ E27 Basic Vit
Komplett sladdställ med strömbrytare, sladden är 3,5m.
89 kr
/ st
Star Trading
Sladdställ E27 Basic Svart 3,5m
Den svarta sladden är 3,5m och har brytare, kan justeras kortare vid behov med hjälp av trehålshängaren.
95 kr
/ st
Star Trading
Sladdställ Hide GU10 Vit
Upphäng för GU10 lampa. Metalltub och kabel i vit färg.
176 kr
/ st
