Sladdställ E27 Utomhus Svart 2,5m
Sladdställ för utomhusbruk, 2,5m vit gummikabel.
Läs mer
Sladdställ för 1 st lampa med E27 skruvsockel för utomhusbruk.
Sladdstället är 2,5 m långt och har en IP44 stickpropp.
Den kan användas både med och utan lampskärm.
Star Trading Art.nr: 418-31
För utomhusbruk.
| Längd | 2,5 m |
| Antal lampsocklar E27 | 1 st |
| Max effekt lampa | 25W |
| Klass | 230V / IP44 |
Specifikation
| Färg | Svart |
| Sockel | E27 |
| Max-effekt lampa (W) | 25W |
| Anslutningskabelns längd | 250 cm |
| Anslutningskabel-specifikation | H05RN-F |
| IP-klass | IP44 |
Robert frågade
för 1 år sedan
Hej, står att stickproppen är up klassad men hur är det med sockeln, är den up klassad också så den kan hänga ute med endast en större glödlampa i?
Butiken svarade
Hej!
Ja, det är den.
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Vide Lampskärm Svart 38cm
Svart 38 cm lampskärm i konstrotting för utomhusbruk.
188 kr
/ st
Star Trading
Hängande Dekoration Bowl Amber Batteri
Elegant glas dekoration för både inom- och utomhusbruk.
209 kr
/ st
Star Trading
Vide Lampskärm Svart 58cm
Svart 58 cm lampskärm i konstrotting för utomhusbruk.
368 kr
/ st
Star Trading
Vide Lampskärm Svart 25cm
Svart 25 cm lampskärm i konstrotting för utomhusbruk.
145 kr
/ st
Star Trading
Hängande Dekoration Bowl Rök Batteri
Elegant glas dekoration för både inom- och utomhusbruk.
209 kr
/ st
