Sladdställ Strömbrytare 500 cm E14 plastsockel Vit
Sladd 5m E14 sockel med strömbrytare.
Läs mer
Sladdställ Strömbrytare 500 cm E14 plastsockel Vit
- Strömbrytare
- E14 sockel i plast.
- Upphängningsögla
- 5 meter
Specifikation
| Matning | 230V |
| Montering | Tak |
| Vinklingsbar | Nej |
| Sockel | E14 |
| Effekt | Max 25W |
| Längd | 5 m |
| Strömbrytare | Ja |
| Mått sockel Ø | Ø 35 mm |
| Koppling | Stickkontakt |
| IP-klass | IP20 |
| Avsedd för | Inomhusbruk |
| Skyddsklass | 2 (Behöver ej skyddsjordas) |
| CE-märkt | Ja |
Sara frågade
för 7 månader sedan
Är detta en kabel man kan sätta en fönsterlampa i? Typ köpa en glas eller metall kupa till?
Butiken svarade
Hej!
Ja, det ska gå bra.
Natalie frågade
för 11 månader sedan
Hur långt från stickkontakten sitter strömbrytaren?
Butiken svarade
Hej!
Det är 4m mellan stickkontakt och strömbrytare och 1m mellan strömbrytare och lampsockel.
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Sladdställ E27 Basic Vit
Komplett sladdställ med strömbrytare, sladden är 3,5m.
89 kr
/ st
Star Trading
Sladdställ E27 Basic Svart 3,5m
Den svarta sladden är 3,5m och har brytare, kan justeras kortare vid behov med hjälp av trehålshängaren.
95 kr
/ st
Star Trading
Sladdställ Hide GU10 Vit
Upphäng för GU10 lampa. Metalltub och kabel i vit färg.
176 kr
/ st
