Smart Hem LED Antik E27 Smokey 7W 400lm Dim
- Färgtemperatur 1800K
En antiklampa med LED filament, E27-sockel och smarta funktioner som styrs med hjälp av appen Smart Life eller Tuya.
Läs mer
Smart Hem LED Antik E27 Smokey 7W 400lm Dim
Lägg till dekoration till ditt hem med denna unika och smarta antiklampa med E27-sockel. Denna lampa med spegelliknande rökig beläggning är gjord för att synas och har den senaste tekniken inom LED och smart drift. Använd den kostnadsfria Smart Life eller Tuya-appen för att ställa in timers eller rutiner för alla tänkbara scenarier, eller kontrollera dem enkelt via röststyrning. Den är perfekt att hänga ovanför matbordet, ett mörkt hörn eller sovrum.
Dessa smarta lampor kan styras med en vanlig väggbrytare och via WiFi men inte med en vanlig dimmer. Via en smart fjärrkontroll och Smart Life-appen kan du koppla dessa lampor till WiFi och ställa in dem till önskat ljus. De kan även integreras med produkter från Google Home eller Amazon Alexa.
Anslutning via WiFi - Enkel installation - Klar att använda i 3 enkla steg - Dimbar via appen och fjärrkontrollen - Dekorativ modell - Rökig beläggning
Livslängd - 15.000 tim
Dimbar - Ja
Färgtemp - 1800°K
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Antik |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 7W |
| Ersätter | ≈35W |
| Ljusflöde | 400 lm |
| Färgtemperatur | 1800K |
| Färg | Rök |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Calex |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 64 mm |
| Höjd | 142 mm |
| Djup | 64 mm |
Liknande produkter
- Längd 5 meter
- Färgtemperatur RGB + CCT 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
- Längd 20 meter
- Färgtemperatur RGB + CCT 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
- Längd 10 meter
- Färgtemperatur RGB + CCT 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
- Längd 2 meter
- Färgtemperatur RGB + CCT 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
- Längd 30 meter
- Färgtemperatur RGB + CCT 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
