Smart Hem LED Kron E14 1800-3000K 4,9W 470lm Ställbar färgtemp
- Färgtemperatur 1800°K - 3000°K
En kronljuslampa på 4,9W och 470lm, ställbar färgtemperatur från 1800 - 3000K, E14-sockel och smarta funktioner som styrs med hjälp av appen Smart Life eller Tuya.
Läs mer
Energiklass
Produktinformationsblad
Smart Hem LED Kron E14 1800-3000K 4,9W 470lm Ställbar färgtemp
Denna smarta kronljus LED-lampa är dimbar och färgtemperaturen kan justeras mellan 1800 - 3000K. Lys upp din fasad eller staket med varmvitt ljus för långa (sommar)kvällar eller välj en ännu varmare färg som passar ditt humör.
Oavsett storleken på ditt ljussystem kan alla anslutas till WiFi och hanteras från samma gratis Smart Life eller Tuya-app. De kan även integreras med produkter från Google Home, Amazon Alexa och Siri.
Dimbar - Ja
Färgtemp - 1800°K-3000°K
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Kron |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 4,9W |
| Ersätter | ≈40W |
| Ljusflöde | 470lm |
| Färgtemperatur | 1800°K - 3000°K |
| Färg | Klar |
Teknisk information
| Sockel | E14 |
| Spänning | 230V |
| Energimärkning | F |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Calex |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
Mått
| Bredd | 35mm |
| Höjd | 98mm |
| Djup | 35mm |
Liknande produkter
Calex
Smart Hem BT Mesh LED Antik E27 7W 550lm 1800-6500K
Smart antiklampa 7W och 550lm med BT mesh, E27-sockel och smarta funktioner.
- Färgtemperatur 1800°K - 6500°K
178 kr
/ st
Calex
Smart LED Strip 20m RGBIC+CCTIC 2700-6500K
20M 24W RGBIC+CCTIC 2700-6500K LED Strip inkl. driver och fjärrkontroll.
- Längd 20 meter
- Färgtemperatur RGB + CCT 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
695 kr
/ st
Nyhet
Calex
Smart LED Strip 10m RGBIC+CCT 2700-6500K
10M 24W RGBIC+CCT 2700-6500K LED Strip inkl. driver och fjärrkontroll.
- Längd 10 meter
- Färgtemperatur RGB + CCT 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
595 kr
/ st
Nyhet
Calex
Smart LED Strip 2m RGBIC+CCT 2700-6500K
2M 12W RGBIC+CCT 2700-6500K LED Strip inkl. driver och fjärrkontroll.
- Längd 2 meter
- Färgtemperatur RGB + CCT 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
309 kr
/ st
Nyhet
Calex
Smart Hem LED Antik E27 Smokey 7W 400lm Dim
En antiklampa med LED filament, E27-sockel och smarta funktioner som styrs med hjälp av appen Smart Life eller Tuya.
- Färgtemperatur 1800K
149 kr
/ st
Nyhet
