-27%
Smart Hem Light Strip Ljusslinga
- Färgtemperatur RGB (Röd/Grön/Blå/Vit)
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
Ljusslinga med smarta funktioner med hjälp av appen Smart Life eller Tuya.
Läs mer
Smart Hem Light Strip Ljusslinga
Ljusslinga med smarta funktioner. Ljusfärgen kan varieras i oändliga färger, och slingan kan användas till alltifrån julbelysning till dekorationsbelysning.
Det är enkelt att ändra ljusfärgen, tända och släcka slingan med hjälp av appen Smart Life, på kontrollboxen eller med hjälp av fjärrkontrollen. I appen kan du även lägga in scheman för när du vill att slingan skall vara tänd.
Vår smarta slinga kan även integreras med produkter från Google Home eller Amazon Alexa. Kom igång genom att ladda hem appen, logga in eller skapa ett konto och anslut din slinga. Enkelt, energisparande och skapar trygghet!
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Ja |
| Antal lampor | 30 |
| Ljusflöde | 50 lm |
| Färgtemperatur | RGB (Röd/Grön/Blå/Vit) |
| Kabelfärg | Silver |
| Specialegenskaper | Fjärrkontroll |
Teknisk information
| Total effekt | 2W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | USB |
| Strömbrytare | Ja |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Medellivslängd | 20.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Längd | 300 cm |
| Höjd | 0,6 cm |
| Djup | 0,5 cm |
| Anslutningskabelns längd | 93 cm |
| Avstånd mellan lampor | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Smart Hem LED Glob 95 Opal 7W 806lm Ställbar färgtemp CCT
139 kr
95 kr
/ st
Ljuskälla med opalt glas, E27-sockel och smarta funktioner som styrs med hjälp av appen Smart Life eller Tuya.
Smart Hem produkter med Tuya
-32%
Star Trading
Smart Hem LED Normal E27 9W 806lm RGB+Ställbar färgtemp CCT
119 kr
75 kr
/ st
Ljuskälla med opal plastglob, E27-sockel och smarta funktioner med hjälp av appen Smart Life eller Tuya.
Smart Hem produkter.
-37%
Star Trading
Smart Hem LED Normal E27 Opal 7W 806lm Ställbar färgtemp CCT
119 kr
85 kr
/ st
Ljuskälla med opalt glas, E27-sockel och smarta funktioner som styrs med hjälp av appen Smart Life eller Tuya.
Smart Hem produkter med Tuya
-29%
Star Trading
Smart Hem LED GU10 4.7W 400lm RGB+Ställbar färgtemp CCT
109 kr
75 kr
/ st
GU10 spotlight med smarta funktioner. Smart Hem produkter med Tuya.
-31%
Star Trading
Smart Hem LED Kronljus E14 5W 470lm RGB+Ställbar färgtemp CCT
129 kr
75 kr
/ st
Ljuskälla med opal plastglob, E14-sockel och smarta funktioner med hjälp av appen Smart Life eller Tuya.
Smart Hem produkter.
-42%

