Smart Multifunktionell Golvlampa RGB + Varmvit
- Färgtemperatur RGB + Varmvit
- Specialegenskaper Smart
Vikbar funktionell Smart Golvlampa RGB + CCT med smarta funktioner med hjälp av appen Smart Life.
Läs mer
Energiklass
Produktinformationsblad
Smart Multifunktionell Golvlampa RGB + Varmvit
Vikbar funktionell golvlampa med RGB + Varmvita färger, SMART styrning.
Produkterna i inomhuskollektionen är supermångsidiga. Växla från funktionell belysning till färgstark atmosfär på en sekund med röstkommando eller den kostnadsfria Calex-appen. Att skapa din egen atmosfär och ställa in dina personliga preferenser har aldrig varit enklare.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Golv |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 24W |
| Ljusflöde | 580 lm |
| Färgtemperatur | RGB + Varmvit |
| Färg | Multi |
| Specialegenskaper | Smart |
Teknisk information
| Sockel | Integrerad |
| Spänning | 230V |
| Energimärkning | F |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Calex |
Mått
| Bredd | 240mm |
| Höjd | 1745mm |
| Djup | 240mm |
Liknande produkter
Calex
Smart Hem husdjursmatare med HD kamera
Smart hem husdjursmatare med inbyggd kamera, perfekt för att schemalägga ditt husdjurs måltider.
1 189 kr
/ st
Calex
Smart Solcellslampa Vägglykta
Smart Solcellsvägglampa RGB med smarta funktioner med hjälp av appen Smart Life.
449 kr
/ st
Calex
Smart Hem Golvelement 2000W
Kompakt konvektor värmare, 2000W är perfekt för att snabb uppvärmning.
1 145 kr
/ st
Calex
Smart Solcellslampa Vägglykta
Smart Solcellsvägglampa RGB med smarta funktioner med hjälp av appen Smart Life.
- Färgtemperatur 3000-6500k
665 kr
/ st
Calex
Smart TV Syncbox 2,45M LED list HDMI RGBIC
Smart LED list 2,5M till TV via syncbox HDMI
- Färgtemperatur RGBIC
1 175 kr
/ st
Nyhet
