Solcellsdekoration Firework på pinne
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
Solcellsdrivet gångljus Firework med 90 varmvita LED.
Läs mer
Solcellsdekoration Firework på pinne
Solcellsdrivet gångljus Firework med 90 varmvita LED.
Monteringsanvisning
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | På pinne |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,04W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Svart |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
| Batteriinformation | 1 batteri AArechargeableNiMH ingår. Brinntid ca. 6h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 20.000 tim |
Mått
| Bredd | 26 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Djup | 26 cm |
| Avstånd mellan lampor | 5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Solcellspollare Bologna
Solcellspollare i en större modell, 10x80cm gjord av stål och glas.
- Ljusflöde 20 lm
- Färgtemperatur 6000K
395 kr
/ st
Star Trading
Solcellspollare Casa Grön 45cm
Solcellsdrivet gångljus gjord av metall som är pulverlackad i grönt
- Ljusflöde 50 lm
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Metall
419 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Harriet Kanin
Solcellsdekoration med 2 kaniner tillverkad av polyresin som imiterar granit.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
189 kr
/ st
Star Trading
Solcellslampa Golv Cesta
Skärm med lindad och tvinnad brun konstrotting gjord av PE
- Färgtemperatur Varmvit
675 kr
/ st
Star Trading
Solcellspollare Casa Beige 45cm
Solcellsdrivet gångljus gjord av metall som är pulverlackad i beige
- Ljusflöde 50 lm
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Metall
419 kr
/ st
