Solcellsdekoration Love Birds
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Metall
Soldriven dekoration för väggmontering av metall.
Läs mer
Solcellsdekoration Love Birds
Soldriven dekoration för väggmontering av metall. Modellen är gjord som en siluett med fåglar och grenar, vilket blir en vacker dekoration både dagtid och i mörkret när den lyser upp med varmvita dew-drops som är lindad på baksidan.
Monteringsanvisning
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Vägg |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,4W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Svart |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
| Antal lampor | 58 |
| Batteriinformation | 1 batteri AAArechargeableNiMH ingår. Brinntid ca. 6h. |
| Material | Metall |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 40 cm |
| Höjd | 38 cm |
| Djup | 2,5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
SolcellsDekoration Tree of Life Vägg
Soldriven väggdekoration i form av Livets träd av metall
309 kr
/ st
Star Trading
Solcells Vägglykta Marbella
Solcells vägglykta med PIR och skymningssensor.
295 kr
/ st
Star Trading
Solcells Vägglykta Fency
Solcellsdriven staketbelysning som lyser med 8 Lumen i varmvitt sken.
75 kr
/ st
Star Trading
Solcells Vägglykta Venicini
Solcells vägglykta med PIR och skymningssensor.
339 kr
/ st
