Solcellsdekoration Oxida Insekt
- Färgtemperatur Varmvit
2-pack med en myra och en fluga i samma paket.
Läs mer
Solcellsdekoration Oxida Insekt
Oxida dekorationspinnar är ett 2 pack med en myra och en fluga i samma paket. De är fina att dekorera med i en blomsterkruka, eller i en rabatt och de är lika vackra tända som släckta.
I mörkret lyser de upp med 6 små ljuspunkter som blinkar lite.
Placera belysningen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | På pinne |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,06 W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Rost |
| Material | Metall |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Bredd | 13 cm |
| Höjd | 51 cm |
| Djup | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
POWERSPOT Solcell Spotlight 10cm
Solcellsspotlight som lyser upp i din trädgård eller på terrassen.
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 3000K
- Specialegenskaper Ljussensor
279 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Oxicat Katt
Oxicat blir fin att dekorera med på en trapp, rabatt eller på en balkong och den är lika vacker tänd som släckt
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
229 kr
/ st
Star Trading
Stolpbelysning Solcellsdekoration Felix
Solcellsbelysningen Felix är en svart stolpbelysning med filament LED
149 kr
/ st
Star Trading
POWERSPOT Solcell Spotlight 53cm
Solcellsspotlight som lyser när mörkret faller. Höjden är justerbar 39-53cm.
- Ljusflöde 250/125 lm
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
419 kr
/ st
Star Trading
Solcellspollare Casa Grön 45cm
Solcellsdrivet gångljus gjord av metall som är pulverlackad i grönt
- Ljusflöde 50 lm
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Metall
419 kr
/ st
