Solcellsdekoration Smilla Katt med lykta
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
Solcellsdekoration katt tillverkad av polyresin som imiterar granit
Läs mer
Tillbehör Solcells Batteri AAA
Solcellsdekoration Smilla Katt med lykta
Solcellsdekoration tillverkad av polyresin som imiterar granit. En katt håller en lykta som lyser med ett varmvitt ljus
Det medföljande batteriet laddas av solen under dagen och gör att ljuset tänds när det blir mörkt.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Bord/Mark |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,08W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Grå |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
| Batteriinformation | 1 batteri AAArechargeableNiMH ingår. Brinntid ca. 6h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Material | Polyresin |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Bredd | 22 cm |
| Höjd | 29,5 cm |
| Djup | 13 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Blockljus Solcell Flamme Saul 17,5cm
Vitt plastljus som passar bra att lysa upp i en lykta eller som dekoration på en uteplats eller en balkong.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
119 kr
/ st
Star Trading
Blockljus Solcell Flamme Saul 12,5cm
Vitt plastljus som passar bra att lysa upp i en lykta eller som dekoration på en uteplats eller en balkong.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
115 kr
/ st
Star Trading
Solcellslykta Jamjar
Dekorativ solcellslykta med ett dekorativt rephandtag.
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Glas
95 kr
/ st
Star Trading
Solcellslykta Runda 30cm
Vår fina lykta Runda är en solcellsbelysning gjord av lindad svart PE tråd och ett handtag i metall.
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Plast
425 kr
/ st
Star Trading
Bordslampa Solcell Parvus
Solcellslykta i svart färg, perfekt som enkel bordsbelysning. 21cm hög, varmvitt ljus.
- Ljusflöde 5 lm
- Färgtemperatur 3000K
- Batteriinformation 1 batteri AA rechargeable NiMH ingår. Brinntid ca. 5h.
85 kr
/ st

