Solcellslykta Rotang Vit
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Plast
Vit korglykta i plast. Lyktan drivs av solceller och har 1 LED-ljuskälla med fint sken.
Läs mer
Solcellslykta Rotang Vit
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Bord |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,03W |
| Färg | Vit |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
| Batteriinformation | 1 batteri AArechargeableNiMH ingår. Brinntid ca. 6h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Material | Plast |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 50.000 tim |
Mått
| Bredd | 16 cm |
| Höjd | 16 cm |
| Djup | 16 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Blockljus Solcell Flamme Saul 17,5cm
Vitt plastljus som passar bra att lysa upp i en lykta eller som dekoration på en uteplats eller en balkong.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
119 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Blockljus Solcell Flamme Saul 12,5cm
Vitt plastljus som passar bra att lysa upp i en lykta eller som dekoration på en uteplats eller en balkong.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
115 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Solcellslykta Jamjar
Dekorativ solcellslykta med ett dekorativt rephandtag.
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Glas
95 kr
/ st
Star Trading
Solcellslampa Bord Cesta
Skärm med lindad och tvinnad brun konstrotting gjord av PE
- Färgtemperatur Varmvit
495 kr
/ st
Star Trading
Solcellslykta Runda 30cm
Vår fina lykta Runda är en solcellsbelysning gjord av lindad svart PE tråd och ett handtag i metall.
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Plast
425 kr
/ st

