Solcellspollare Alippa
- Ljusflöde 15 lm
- Färgtemperatur Varmvit
- Batteriinformation 1 batteri AA rechargeable NiMH ingår. Brinntid ca. 5h.
Solcellspollare i alumnium, perfekt för gångljusbelysning, lyser med 15lm.
Läs mer
Solcellspollare Alippa
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Pollare |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 15 lm |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Svart |
| Batteriinformation | 1 batteri AA rechargeable NiMH ingår. Brinntid ca. 5h. |
| Marerial | Aluminium |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 14 cm |
| Höjd | 44 cm |
| Djup | 14 cm |
Liknande produkter
Star Trading
POWERSPOT Solcell Spotlight 10cm
Solcellsspotlight som lyser upp i din trädgård eller på terrassen.
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 3000K
- Specialegenskaper Ljussensor
279 kr
/ st
Star Trading
Solcellspollare Casa Grön 45cm
Solcellsdrivet gångljus gjord av metall som är pulverlackad i grönt
- Ljusflöde 50 lm
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Metall
419 kr
/ st
Star Trading
Solcellspollare Casa Beige 45cm
Solcellsdrivet gångljus gjord av metall som är pulverlackad i beige
- Ljusflöde 50 lm
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Metall
419 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Harriet Kanin
Solcellsdekoration med 2 kaniner tillverkad av polyresin som imiterar granit.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
189 kr
/ st
Star Trading
POWERSPOT Solcell Spotlight 18,5cm RGB
Solcellsspotlight som lyser upp i din trädgård eller på terrassen
- Ljusflöde 80 lm
- Färgtemperatur Varmvit/Multi
- Specialegenskaper Ljussensor
419 kr
/ st
