Solcellspollare Casa Beige 45cm
- Ljusflöde 50 lm
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Metall
Solcellsdrivet gångljus gjord av metall som är pulverlackad i beige
Läs mer
Tillbehör Solcells Batteri 18650
Specifikation
Egenskaper
| Ljusflöde | 50 lm |
| Färg | Beige |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
| Batteriinformation | 1 batteri 18650Li-IonRechargeable ingår. Brinntid ca. 6h. |
| Strömbrytare | Ja |
| Material | Metall |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 16 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Djup | 16 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Solcellsdekoration Harriet Kanin
Solcellsdekoration med 2 kaniner tillverkad av polyresin som imiterar granit.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
189 kr
/ st
Star Trading
POWERSPOT Solcell Spotlight 18,5cm RGB
Solcellsspotlight som lyser upp i din trädgård eller på terrassen
- Ljusflöde 80 lm
- Färgtemperatur Varmvit/Multi
- Specialegenskaper Ljussensor
419 kr
/ st
Star Trading
POWERSPOT Solcell Spotlight 10cm
Solcellsspotlight som lyser upp i din trädgård eller på terrassen.
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 3000K
- Specialegenskaper Ljussensor
279 kr
/ st
Star Trading
Solcellspollare Casa Grön 45cm
Solcellsdrivet gångljus gjord av metall som är pulverlackad i grönt
- Ljusflöde 50 lm
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Metall
419 kr
/ st
Star Trading
Gravljus Hearty Vit Solcell
Solcellsljuset Hearty är ett plastljus med hjärtdekor tryckt på.
66 kr
/ st

