Spotlight på skena 6x GU10 Svart 3-meter
- Sockel GU10
- Material Aluminium
Modern utanpåliggande spotlight, skensystem, 3m.
Läs mer
Rekommenderade tillbehör
Spotlight på skena 6x GU10 Svart 3-meter
Det perfekta valet för alla som letar efter ett snyggt och mångsidigt belysningssystem. Med sin eleganta svarta finish och minimalistiska design passar denna strålkastare perfekt in i ett modernt vardagsrum.
3-metersskenan och sex fasta ljuskällor gör att du enkelt kan skapa rätt atmosfär.
Tack vare GU10-sockeln kan du bestämma vilka ljuskällor som ska användas. Välj varmt jus för att skapa en mysig atmosfär hemma, eller välj kallare för en funktionell belysning.
Eftersom ljuskällorna är lätta att byta ut har du maximal flexibilitet att anpassa belysningen efter dina behov och stil.
- Elegant svart finish av högkvalitativt aluminium
Går att bygga i olika stilar:
Som ett L = 2m x 1m
Som ett S = 1m x 1m x 1m
Som ett U = 1m x 1m x 1m
Rak = 3m
Specifikation
Egenskaper
| Färg | Svart |
| Antal lampor | 6 st |
| Material | Aluminium |
Teknisk information
| Sockel | GU10 |
| Spänning | 230V |
| Varumärke | Calex |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Längd | 3000 mm |
| Höjd | 162 mm |
Liknande produkter
- Material Aluminium
- Material Metall
- Ljusflöde 2200 lm
- Färgtemperatur RGB + 2700-6500

