STAN Taklampa Matt Guld
Faro pendelarmatur för inomhusbruk med en guldfärgad och genomskinlig skärm.
Läs mer
STAN Taklampa Matt Guld
Guldfärgad pendellampa i aluminium med GU10 sockel.
STAN är en serie inomhusarmaturer som ger jämnt ljus.
Specifikation
| Matning | 230V |
| Montering | Tak |
| Sockel | GU10 |
| Mått sockel | Ø60mm |
| Mått Ø/H | Ø60/330mm |
| Längd kabel | 1250mm |
| Vikt | 0,68 kg |
| IP-klass | IP20 |
| Avsedd för | Inomhusbruk |
Specifikation
Liknande produkter
Faro Barcelona
Seven Taklampa Vit 50cm
Faro Takarmatur för inomhusbruk med vit textilskärm och metallfäste.
1 995 kr
/ st
Faro Barcelona
WHIZZ Svart och Guld Lampa
1 395 kr
899 kr
/ st
Faro Armatur för inomhusbruk med svart skärm och guldig insida.
-36%
Faro Barcelona
Seven Taklampa Vit 40cm
Faro Takarmatur för inomhusbruk med vit textilskärm och metallfäste.
1 429 kr
/ st
Faro Barcelona
Retro Taklampa Koppar
679 kr
399 kr
/ st
Faro Takarmatur för inomhusbruk med Koppar färg.
-41%
Faro Barcelona
MINE Taklampa Grå
Faro Takarmatur för inomhusbruk med vit glaskula, grått fäste och trädetaljer.
1 795 kr
/ st
