Nyhet
Stjärna för utomhus Alice IP44 100cm
Maffig vit tredimensionell stjärna för utomhusbruk. Lyser med varmvitt sken (LED-lampa ingår).
Läs mer
Energiklass
Produktinformationsblad
Stjärna för utomhus Alice IP44 100cm
Maffig vit tredimensionell stjärna för utomhusbruk. Lyser med varmvitt sken (LED-lampa ingår).
Lyser upp trädgården eller varför inte hänga den över matbordet inomhus. Den sprider en härlig känsla hela vintern.
Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när stjärnan skall lysa.
Storlek 100x100 cm.
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Hängande |
| Storlek | 100 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Plast |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt | 2W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | 230V |
| Transformator | 12V DC 3,6W IP44 Schuko-kontakt |
| Strömbrytare | Ja |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| Medellivslängd | 7.000 tim |
| Varumärke | Star Trading |
| Energimärkning | F |
| IP klass | IP44 |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Djup | 100 cm |
| Anslutningskabelns längd | 750 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Utomhusdekoration Flower Tree 120cm
Silverfärgat dekorationsträd för utomhusbruk.
595 kr
/ st
Star Trading
Fabbe Tomte
Julig tomte i filtmaterial med små LED-ljus i utskuret stjärnmönster.
Träbas, batteridriven med timer
119 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Tecidy Snögubbe 120cm
Rolig juldekoration som passar lika bra inne som ute.
1 286 kr
/ st
Star Trading
Inomhusdekoration JOLLY Gran
Vacker metallsiluett i form av en gran med målade trädetaljer och varma LED-ljus. Batteridriven.
- Färg Grön
- Material Trä
- Färgtemperatur Varmvit
89 kr
/ st
