Nyhet
Stjärna för utomhus Alice IP44 10cm
Lägsta pris senaste 30 dagarna: 69 kr
Batteridriven 3D stjärna för utomhusbruk. Lyser med varmvitt sken från den inkluderande LED lampan.
Läs mer
Stjärna för utomhus Alice IP44 10cm
Batteridriven tredimensionell stjärna för utomhusbruk. Lyser med varmvitt sken från den inkluderande LED lampan. Lyser stämningsfullt i trädgården och ger en härlig jul och vinterkänsla både inne och ute.
Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när stjärnan skall lysa.
Storlek 10x10 cm.
Batteri: 3 batteri AA (ingår ej).
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Hängande |
| Storlek | 10 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Plast |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt | 0,1W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 460h. |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| Varumärke | Star Trading |
| IP klass | IP44 |
Mått
| Bredd | 10 cm |
| Höjd | 10 cm |
| Djup | 10 cm |
| Anslutningskabelns längd | 150 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Juldekoration Flocke
Utomhusdekoration i form av en snöflinga med markpinne.
139 kr
/ st
Star Trading
Fabbe Gran 36cm
Julig grani filtmaterial med små LED-ljus i utskuret stjärnmönster.
Träbas, batteridriven med timer
129 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Tecidy Snögubbe 120cm
Rolig juldekoration som passar lika bra inne som ute.
1 286 kr
/ st
Star Trading
Fabbe Tomte
Julig tomte i filtmaterial med små LED-ljus i utskuret stjärnmönster.
Träbas, batteridriven med timer
119 kr
/ st
Star Trading
Tobby Tree 180cm
Elegant dekorationsträd med 248 LED-ljuskällor som ger ett härligt varmvitt sken, 180cm högt.
1 040 kr
/ st
