STOOD Taklampa Trä
Faro pendelarmatur för inomhusbruk med en skärm av trä och en ram av metall.
Läs mer
STOOD Taklampa Trä
STOOD är en designfamilj med en struktur av svart metall och som samtidigt ger värme åt rummet med sin naturliga träskärm.
Stood är perfekt för att ge omgivande ljus till vardagsrummet eller matsalen.
Lampa ej inkluderad (LED max 20W)
Specifikation
| Matning | 230V |
| Montering | Tak |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | Max 20W |
| Sockel | E27 |
| Mått B/H/D | 500/520/500 mm |
| Vikt | 3,26 kg |
| IP-klass | IP20 |
| Avsedd för | Inomhusbruk |
Specifikation
Liknande produkter
Faro Barcelona
Nautica Hängande Taklampa 2xE27 Rost
1 495 kr
995 kr
/ st
Taklampa i metall med en kupor av klarglas.
Nyhet
-33%
Faro Barcelona
NUDOS Taklampa Rost
Faro Takarmatur för inomhusbruk med rostigt metallhölje.
499 kr
/ st
Faro Barcelona
CHARLOTTE Taklampa Mörkgrå
2 975 kr
1 899 kr
/ st
Faro Takarmatur för inomhusbruk med ett metallhölje i mörkgrå färg.
-36%
Faro Barcelona
LIZ-2 Taklampa Transparent
995 kr
699 kr
/ st
Faro Takarmatur för inomhusbruk med transparent metallskärm.
-30%
Faro Barcelona
PAPILLON-S Taklampa Vit
1 745 kr
999 kr
/ st
Faro Takarmatur för inomhusbruk med vit aluminiumskärm.
-43%
