Strålkastare Kingston 15W RGB + CCT Markspjut IP65
LED-strålkastare BOLTON RGB + CCT svart markspjut 15 watt
Läs mer
Strålkastare Kingston 15W RGB + CCT Markspjut IP65
Produktfördelar
- Tillverkad av högkvalitativt aluminium
- Klar skyddsglasruta
- För inomhus- och utomhusbruk IP65
- Inklusive markspjut och 3m anslutningskabel + stickkontakt (IP44)
- Effekt: 10 watt
- Strålvinkel : 110 grader
- Ljuseffekt: 1.200 lumen
- Genomsnittlig livslängd : 30000 timmar
- RGB: Ställbar med olika färger
- CCT: Ställbar ljusfärg från 2700K varmvit till 6500K dagsljus
Specifikation
| Dimbar | Ja |
| Livslängd | 30.000 tim |
| Färgtemperatur | RGB + 2700K - 6500K |
| Anslutningskabel | 3 m + stickkontakt |
| Färgåtergivning (Ra) | ≥80 |
| Ljusflöde | 1.200 lumen |
| Spridningsvinkel | 110 grader |
| Skyddstyp | IP65 |
| Mått LxBxH | 24x 136 x 108 mm |
| Material | Aluminium |
Specifikation
Liknande produkter
Heitronic
Kopplingsgömma mark Jumbo 64cm
64cm Kopplingsgömma som grävs ner under marken.
- Längd 640 mm
- Bredd 507 mm
- Höjd 300 mm
695 kr
/ st
Heitronic
Klockströmbrytare med timer Vit IP44 utomhus
Klockströmbrytare med timer Vit IP44 för utomhus
129 kr
/ st
Heitronic
Vägglampa Capri Silver 2xGU10 LED IP44
395 kr
199 kr
/ st
Capri vägglampa lämplig för utomhusbruk, tillverkad av högkvalitativ aluminium, för utomhusbruk, 230V.
-50%
Heitronic
Vägg/Taklampa Girona Svart 6W IP65 Ø107
649 kr
299 kr
/ st
Piastra vägglampa lämplig för utomhusbruk, tillverkad av högkvalitativ gjuten aluminium, för utomhusbruk, 230V.
-54%
