Bordsdekoration Wiry Gran
- Material Metall
- Spänning Batteri
- Färgtemperatur Varmvit
Batteridriven metallgran på fot med varmvitt sken
Läs mer
Bordsdekoration Wiry Gran
Batteridrivet metallgran på fot.
Fin bordsdekoration att inreda med i hemmet.
Granen har 12 LED-ljuskällor med varmvitt sken.
2 batterier CR2032 ingår
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Bord |
| Färg | Silver |
| Material | Metall |
| Färgtemperatur | Varmvit |
Teknisk information
| Total effekt | 0,72W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Anslutningskabelns längd | 25 cm |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Medellivslängd | 7000 tim |
| Varumärke | Star Trading |
| IP klass | IP20 |
Mått
| Bredd | 16 cm |
| Höjd | 42 cm |
| Djup | 4 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Juldekoration Krans Winny 38cm
Stämningsfull guldkrans 38cm, guld löv i polyester. 80 små led punkter lyser fint i kransen.
174 kr
/ st
Star Trading
Hängande krans Poppy 20cm
Nätt och stämningsfull krans i metall. Silverfärgad med 50 små led punkter som lyser fint i kransen.
115 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Juldekoration Krans Elegant Guld 45cm
Lyxig julkrans att hänga mot en väggen eller i fönster.
293 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Krans Winny 28cm
Stämningsfull guldkrans 28cm, guld löv i polyester.
133 kr
/ st
