Nyhet
Dekorationsträd Decora 100cm
Vitt dekorationsträd med fina metalldetaljer. Trädet har 27 LED-ljuskällor som ger ett härligt varmvitt sken.
Vacker dekoration att inreda med inomhus.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Dekorationsträd |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,81W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Vit |
| Antal lampor | 27 |
Teknisk information
| Spänning | 230V |
| Transformator | 24V DC 1VA IP20 Eurokontakt |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 5.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Storlek | 100 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Djup | 40 cm |
| Anslutningskabelns längd | 300 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Julgran Alvika Vit 210cm
210cm konstgran med bipackad 180-ljusslinga i Crispy vit LED.
817 kr
/ st
Star Trading
Dekorationsträd Buxbom 90cm
Buxbom spiral med höjden 90 cm är en konstgjord formklippt buxbom gjord av PE plast.
995 kr
/ st
Star Trading
Dekorationsträd Buxbom 65cm
Buxbom spiral med höjden 90 cm är en konstgjord formklippt buxbom gjord av PE plast.
795 kr
/ st
Star Trading
Julgran Alvik Vit 150cm
150cm konstgran med bipackad 80-ljusslinga i Crispy vit LED.
428 kr
/ st
