Dew Drops Bundle 80 LED Varmvit/Silver för batteri
Ljusslinga 80 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel. För batteridrift.
Läs mer
Dew Drops Bundle 80 LED Varmvit/Silver för batteri
Ljusslinga 80 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel.
10 st slingor 80 cm med 8 st LED i varje.
Drivs med 3 st AA batteri (medföljer ej) och har inbyggd timer (6 h på, 18 h av, repeterande).
Star Trading Art.nr: 728-26
Specifikation
| Längd | 80 cm |
| Antal ljuskällor | 80 st |
| Ljuskälla | LED |
| Sockel | - |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Total effekt | 4,8W |
| Anslutnigskabelns längd | 50 cm |
| Batteri | 3 x AA. Livstid ca 80h. |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Dew Drops Tub 40 LED Silver Batteri
Ljusslinga 40 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel som drivs av batteri.
55 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED Gardin 100cm
149 kr
109 kr
/ st
Underbar dekorationsslinga med dew drop för inomhusbruk.
Nyhet
-27%
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 400cm
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops. Slingan är silverfärgad med varmvitt ljussken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
45 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED Multi
Dekorativ ljusslinga med 40 stycken multifärgade LED dew drops.
- Färgtemperatur RGB
- Specialegenskaper Timer
49 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Dew Drop Ljusslinga 100 LED
Ljusslinga 100 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel. Med trafo.
115 kr
/ st
