Dew Drops 200 LED Dagsljus/Silver
Underbar dekorationsslinga med dew drop. Ljusslingan har 200 kallvita LED-ljuskällor som avger ett vackert sken. Härlig dekoration att ha framme till vardags och fest. Bukettslinga med 10 strängar
Specifikation
| Produktkabelns färg | Silver |
| Ljusfärg | Dagsljus |
| Bredd/längd | 200 cm |
| Antal ljuskällor | 200 st |
| Ljuskälla | LED |
| Sockel | Ej utbytbar |
| Medellivslängd | 7.000 h |
| Total effekt | 6,0W |
| Anslutnigskabelns längd | 300 cm |
| Transformator | 4,5V DC 3,6W IP20 Euro-kontakt |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 200cm Varmvit
200cm Varmvit ljusslinga med 360 LED dew drops fördelade på 23 strängar
169 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 400cm
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops. Slingan är silverfärgad med varmvitt ljussken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
45 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Dew Drops Tub 40 LED Silver Batteri
Ljusslinga 40 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel som drivs av batteri.
55 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 300cm Kallvit
300cm Kallvit ljusslinga med 720 LED dew drops fördelade på 36 strängar
269 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Dew Drop Ljusslinga 100LED
6 meter Ljusslinga med 100 varmvita LED
- Färgtemperatur 2800K
129 kr
/ st
