Normallampa Spiral Smoke LED 50lm E27 2100K Dim
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈5W
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 2100K
Dimbar 2W 2100K LED Normallampa Spiral Smoke 50lm med E27 sockel för 230V.
Läs mer
Dimbar Normallampa LED Spiral Smoke 2W 50lm E27 2100K
Ljuskälla med rökfärgat glas och en vackert formad spiral som sprider varmt och mjukt sken. Lampan är dimmerkompatibel och har E27-sockel.
Denna lampa har dessutom samma utseende som en klassisk koltrådslampa.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Normal |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 2W |
| Ersätter | ≈5W |
| Ljusflöde | 50 lm |
| Färgtemperatur | 2100K |
| Färg | Rök |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Färgåtergivning | Ra90 |
| Omgivningstemperatur | -20° - +40° |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Djup | 60 mm |
Liknande produkter
Star Trading
Normallampa LED 806lm E27 Vita Filament 2700K Dim
Dimbar 7W 2700K LED Normallampa Vita Filament 806lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 2700K
48 kr
/ st
Star Trading
Normallampa LED 806lm E27 3000K Energiklass A
3,8W 3000K LED Normallampa 806lm Energiklass A med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 3000K
75 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa Filament LED 1500lm E27 2700K
10,5W 2700K LED Normallampa Filament 1500lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈99W
- Ljusflöde 1500 lm
- Färgtemperatur 2700K
74 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa LED 470lm E27 3000K Energiklass A
2,2W 3000K LED Normallampa 470lm Energiklass A med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 3000K
57 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa Opalvit LED 2452lm E27 4000K Dim
Dimbar 18W 4000K LED Normallampa Opalvit 2452lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈150W
- Ljusflöde 2452 lm
- Färgtemperatur 4000K
124 kr
/ st
