Downlight HYDE Vit
Rund infälld armatur med enkel design
Läs mer
Downlight HYDE Vit
Rund infälld armatur med enkel design, som gör det möjligt att diskret integrera den med taket.
Denna downlight har IP20 och är vinklingsbar.
OBS! GU10-sockel ingår ej, du kan komplettera med den här Distans med GU10-sockel.
Specifikation
| Matning | 230V |
| Montering | Infälld i tak |
| Sockel | GU10 (ingår ej) |
| Passande ljuskälla | GU10 LED |
| Effekt | Max 8W |
| Mått Ø/H | Ø89/55mm |
| Håltagning Ø | Ø83mm |
| Vikt | 0,14 kg |
| IP-klass | IP20 |
| Avsedd för | Inomhusbruk |
Specifikation
Liknande produkter
Faro Barcelona
PAPILLON-S Taklampa Vit
1 745 kr
999 kr
/ st
Faro Takarmatur för inomhusbruk med vit aluminiumskärm.
-43%
Faro Barcelona
MARINA Taklampa Svart
695 kr
499 kr
/ st
Faro Takarmatur för inomhusbruk med ett svart metallhölje.
-28%
Faro Barcelona
NUDOS Taklampa Rost
Faro Takarmatur för inomhusbruk med rostigt metallhölje.
499 kr
/ st
Faro Barcelona
CHARLOTTE Taklampa Mörkgrå
2 975 kr
1 899 kr
/ st
Faro Takarmatur för inomhusbruk med ett metallhölje i mörkgrå färg.
-36%
