Glow glaskula Amber 15cm
Glaskula med 40 LED-lampor.
3 m sladd med transformator medföljer.
Star Trading Art.nr: 457-76
Specifikation
| Bredd | 15 cm |
| Höjd | 16 cm |
| Djup | 15 cm |
| Antal ljuskällor | 40 st |
| Ljuskälla | Ingår |
| Sockel | - |
| Strömbrytare | Nej |
| Total effekt | 0,6W |
| Anslutnigskabelns längd | 3 m |
| IP-klass | IP20 |
Elisabeth Zetterlund frågade
för 4 månader sedan
Hej, jag hoppas det är det varmvita ljuset. INTE kallt vitt som det kan vara.
Butiken svarade
Hej!
Ja, det är varmvitt ljus i denna.
Maud Pileborg frågade
för 1 år sedan
Hur ser kontakten ut?
Butiken svarade
Hej!
Den ser ut såhär.
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Juldekoration Krans Elegant Guld 45cm
Lyxig julkrans att hänga mot en väggen eller i fönster.
293 kr
/ st
Star Trading
Hängande krans Poppy 20cm
Nätt och stämningsfull krans i metall. Silverfärgad med 50 små led punkter som lyser fint i kransen.
115 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Juldekoration Krans Winny 38cm
Stämningsfull guldkrans 38cm, guld löv i polyester. 80 små led punkter lyser fint i kransen.
174 kr
/ st
