Nyhet
Hängande dekoration Firework Silver 26cm Batteri
Hängande dekorativ firework för inomhusbruk. Batteridriven med timerfunktion.
Läs mer
Hängande dekoration Firework Silver 26cm Batteri
Hängande dekorativ firework för inomhusbruk. Dekorationen har 60 kallvita LED-ljuskällor och silverfärgad kabel. Vacker dekoration för många tillfällen.
Batteridriven med timerfunktion.
Batteri: 3 batteri AA (ingår ej).
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Hängande |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,6W |
| Färgtemperatur | Kallvit |
| Färg | Silver |
| Antal lampor | 60 |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 80h. |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 7.000 tim |
Mått
| Storlek | Ø260 |
| Bredd | 26 cm |
| Höjd | 26 cm |
| Djup | 26 cm |
| Anslutningskabelns längd | 1,5 m |
| Avstånd mellan lampor | 5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Inomhusdekoration Snowfrost Träd 90cm
Dekorationsträd för inomhusbruk. Brun stam med snöeffekt på grenarna. 90 cm hög med 36 LED med vackert varmvitt sken.
323 kr
/ st
Star Trading
Inomhusdekoration Frost 16cm
Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska.
289 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Inomhusdekoration Frost 14cm
Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska.
349 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Inomhusdekoration Frost 11cm
Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska.
319 kr
/ st
Nyhet
