Nattlampa LED Functional Val
- Lamptyp Nattlampa
Whale Night Light, drivs av 3 st AAA batterier.
Läs mer
Nattlampa LED Functional Val
Whale Night Light, drivs av 3 st AAA batterier. Den byter färg med hjälp av en lätt klapp! Med timerfunktion. Stänger av sig efter 1-2 timmar om ingen rör den.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Nattlampa |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,4W |
| Färgtemperatur | RGB + Varmvit |
| Färg | Vit |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 batterier AAA (ingår ej) |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 10.000 timmar |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 16,7 cm |
| Höjd | 9,5 cm |
| Djup | 10,9 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Inomhusdekoration Snowfrost Träd 90cm
Dekorationsträd för inomhusbruk. Brun stam med snöeffekt på grenarna. 90 cm hög med 36 LED med vackert varmvitt sken.
323 kr
/ st
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 21cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
159 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Hängande dekoration Firework Silver 26cm Batteri
Hängande dekorativ firework för inomhusbruk. Batteridriven med timerfunktion.
89 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 16cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
125 kr
/ st
Nyhet
