Hängande juldekoration Snöflinga Niva
Snöflinga med varmvita LED. Timer och justerbar ljusstyrka i tre nivåer.
Läs mer
Hängande juldekoration Snöflinga Niva för inomhus
Lysande snöflinga gjord i metall.
Siluetten har en fastsatt ljusslinga med små LED- punkter som lyser med varmvitt sken.
Fin dekoration att hänga i fönstret och på väggen.
Produkten har timer och ljusstyrkan går att ställa i tre olika lägen.
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Hängande |
| Storlek | 56 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| Färgtemperatur | Varmvit - 2500K |
| Specialegenskaper | Timer 6 h på, 18 h av, repeterande |
Teknisk information
| Total effekt | 0,5W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | 230V |
| Anslutningskabelns längd | 500 cm |
| Strömbrytare | Ja |
| Varumärke | Star Trading |
| IP klass | IP20 |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Djup | 1 cm |
| Bredd | 56 cm |
| Höjd | 56 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Juldekoration Krans Winny 38cm
Stämningsfull guldkrans 38cm, guld löv i polyester. 80 små led punkter lyser fint i kransen.
174 kr
/ st
Star Trading
Hängande krans Poppy 20cm
Nätt och stämningsfull krans i metall. Silverfärgad med 50 små led punkter som lyser fint i kransen.
115 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Juldekoration Krans Elegant Guld 45cm
Lyxig julkrans att hänga mot en väggen eller i fönster.
293 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Krans Winny 28cm
Stämningsfull guldkrans 28cm, guld löv i polyester.
133 kr
/ st
