Hängande vitt hjärta Crispy 27cm
27cm vit hjärta med små LED-ljuspunkter som sprider ett mjukt sken. Batteri och Timer
Läs mer
Hängande vitt hjärta Crispy 27cm
Batteridrivet vitt, stilrent och enkelt hjärta.
Små LED ljuspunkter som lyser fint i hjärtat.
Dekorera till jul och advent eller varför inte så fort den mörka årstiden börjar.
Batteri: 3 batterier AA ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Hängande |
| Storlek | 27 cm |
| Färg | Vit |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Total effekt | 0,3W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Anslutningskabelns längd | 100 cm |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Varumärke | Star Trading |
| IP klass | IP20 |
Mått
| Bredd | 27 cm |
| Höjd | 27 cm |
| Djup | 2 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Juldekoration Abete Rosa
Snygg bordsdekoration i form av en gran i transparent rosa glas.
149 kr
/ st
Star Trading
Hängande dekoration Wiry Gran
Batteridriven hängande metallgran med varmvitt sken
79 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Abete Beige
Snygg bordsdekoration i form av en gran i transparent beige glas.
149 kr
/ st
Star Trading
Gran Grön 31cm AFTON
Stämningsfull dekoration tillverkad i trä på en rund bas med FSC®-märkning.
Lyser vackert från alla vinklar och passar perfekt i fönstret, på bordet eller skänken.
329 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Abete Grön
Snygg bordsdekoration i form av en gran i transparent grönt glas.
149 kr
/ st
