Inomhusdekoration Cupid Golv 90cm
Dekoration med 102 LED-lampor för transformator.
Läs mer
Inomhusdekoration Cupid Golv 90cm
Dekoration med 102 LED-lampor.
3 m sladd med transformator medföljer.
Star Trading Art.nr: 582-50
Specifikation
| Bredd | 35 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Djup | 9 cm |
| Antal ljuskällor | 102 st LED |
| Ljuskälla | Ingår |
| Sockel | - |
| Strömbrytare | Nej |
| Total effekt | 2,1W |
| Anslutnigskabelns längd | 3 m |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Hängande krans Poppy 20cm
Nätt och stämningsfull krans i metall. Silverfärgad med 50 små led punkter som lyser fint i kransen.
115 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Dekoration Scenery Vinterlandskap
Vacker dekoration för inomhusbruk.
- Typ av ljuskälla LED
- Spänning Batteri
- Specialegenskaper Timer
229 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Krans Elegant Guld 45cm
Lyxig julkrans att hänga mot en väggen eller i fönster.
293 kr
/ st
