Nyhet
Inomhusdekoration Frost 16cm
Lägsta pris senaste 30 dagarna: 269 kr
Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska.
Läs mer
Inomhusdekoration Frost 11cm
Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska. Inbyggd fläkt med motor ger en vacker dekoration med effekten av att det snöar inuti. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa.
Dekorera till jul och advent för den perfekta julkänslan.
För inomhusbruk.
Batteri: 3 batterier AA (ingår ej).
Timer: 6 h på
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Bord |
| Färg | Vit |
| Material | Plast |
Teknisk information
| Total effekt | 0,19W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 50h. |
| Timer | 6 h på |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Varumärke | Star Trading |
| IP klass | IP20 |
Mått
| Bredd | 16 cm |
| Höjd | 16 cm |
| Djup | 16 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Inomhusdekoration Snowfrost Träd 90cm
Dekorationsträd för inomhusbruk. Brun stam med snöeffekt på grenarna. 90 cm hög med 36 LED med vackert varmvitt sken.
323 kr
/ st
Star Trading
Glaskula Fågel 14cm Varmvit
Vacker glasfigur, är batteridriven och har varmvitt ljus
- Specialegenskaper Timer
- Material Glas
179 kr
/ st
Star Trading
Hängande dekoration Firework Silver 26cm Batteri
Hängande dekorativ firework för inomhusbruk. Batteridriven med timerfunktion.
89 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Glaskula 12cm Noah i nät Grön
12cm Glaskula Noah Grön – inspirerad av glasflöten inom marinen, transparent med LED-ljusslinga inuti som sprider ett vackert varmvitt sken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Material Glas
139 kr
/ st
