Nyhet
Inomhusdekoration Vinter Hus 16cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
Läs mer
Inomhusdekoration Vinter Hus 16cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet. Lyser och sprider ett fint sken.
För inomhusbruk.
Batteri: 3 batterier LR44 (ingår).
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Bord |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
Teknisk information
| Total effekt | 0,08W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 batterier LR44 ingår. Brinntid ca. 50h. |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Varumärke | Star Trading |
| IP klass | IP20 |
Mått
| Bredd | 8,5 cm |
| Höjd | 16 cm |
| Djup | 6 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Inomhusdekoration Snowfrost Träd 90cm
Dekorationsträd för inomhusbruk. Brun stam med snöeffekt på grenarna. 90 cm hög med 36 LED med vackert varmvitt sken.
323 kr
/ st
Star Trading
Glaskula Fågel 14cm Varmvit
Vacker glasfigur, är batteridriven och har varmvitt ljus
- Specialegenskaper Timer
- Material Glas
179 kr
/ st
Star Trading
Hängande dekoration Firework Silver 26cm Batteri
Hängande dekorativ firework för inomhusbruk. Batteridriven med timerfunktion.
89 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Glaskula 12cm Noah i nät Grön
12cm Glaskula Noah Grön – inspirerad av glasflöten inom marinen, transparent med LED-ljusslinga inuti som sprider ett vackert varmvitt sken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Material Glas
139 kr
/ st
