Nyhet
-50%
Julgran Brekstad med Ljus OUTLET
Brekstad har 460 LED-ljuskällor som avger ett varmvitt sken med 8 funktioners kontrollbox i transformatorn. Välj mellan fast sken och 7 olika blinkfunktioner.
Läs mer
OUTLET
Julgran Brekstad med Ljus
"Kundretur".
Brekstad har 460 LED-ljuskällor som avger ett varmvitt sken med 8 funktioners kontrollbox i transformatorn. Välj mellan fast sken och 7 olika blinkfunktioner.
Transformatorn som är IP44 klassad, har inbyggd timer, tryck in knappen ca tre sekunder för att starta timerläget, knappen lyser grönt när timern är på.
Grenarna på denna julgran är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen. För inomhus eller utomhusbruk.
Specifikation
| Färg | Grön |
| B/H/D | 150/210/150 cm |
| Ljuskälla | LED |
| Antal ljuskällor | 460st |
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt | 8,4W |
| Antal Sektioner | 3 st |
| Medelivslängd | 5000 h |
| Anslutningskabelns längd | 500 cm |
| Användningsområde | Utomhus/inomhus |
| IP-klass | IP44 |
| Timer | Ja |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslang 8-meter LED Neoled Flat Blå OUTLET
920 kr
460 kr
/ m
LED Ljusslang med LED lampor som kan delas i valfri längd.
-50%
Star Trading
Julgran Ottawa Grön 210cm OUTLET
1 595 kr
995 kr
/ st
Vacker grön julgran med 260 LED-ljuskällor som sprider härlig julstämning.
Nyhet
-38%
Star Trading
Juldekoration Panorama Largeville Tivoli Melodi/Rörelse OUTLET
2 961 kr
1 999 kr
/ st
Detaljrik dekorations by i form av ett tivoli med skridskobana, karuseller och en bergodalbana.
-32%
Star Trading
Blockljus Flamme Grand 40cm IP44 OUTLET
303 kr
242 kr
/ st
Utomhusljus i familjen Flamme. Gjord i plast. Lyser upp med varmvitt sken.
-20%
Star Trading
Ljusstake Arrow Vit 36cm OUTLET
674 kr
339 kr
/ st
Modern träljusstake med fasade former.
-50%
