Normallampa LED Filament Opal 806lm E27 4000K
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 4000K
7,5W 4000K LED Normallampa Filament Opal 806lm med E27 sockel för 230V.
Läs mer
Energiklass
Produktinformationsblad
Normallampa LED Filament Opal 7,5W 806lm E27 4000K
Helt opal normallampa med hög färgåtergivning, RA90. Denna ljuskälla har E27-sockel och 806lm. Färgtemperaturen är 4000K, vilket är bra belysning för läsning eller arbete.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Normal |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 7,5W |
| Ersätter | ≈60W |
| Ljusflöde | 806 lm |
| Färgtemperatur | 4000K |
| Färg | Opal |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| Energimärkning | F |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | STar Trading |
| Färgåtergivning | Ra90 |
| Omgivningstemperatur | -20° - +40° |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 107 mm |
| Djup | 60 mm |
Liknande produkter
Star Trading
Normallampa Filament LED 1500lm E27 2700K
10,5W 2700K LED Normallampa Filament 1500lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈99W
- Ljusflöde 1500 lm
- Färgtemperatur 2700K
74 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa LED 470lm E27 3000K Energiklass A
2,2W 3000K LED Normallampa 470lm Energiklass A med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 3000K
57 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa LED 806lm E27 3000K Energiklass A
3,8W 3000K LED Normallampa 806lm Energiklass A med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 3000K
75 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa LED 806lm E27 Vita Filament 2700K Dim
Dimbar 7W 2700K LED Normallampa Vita Filament 806lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 2700K
48 kr
/ st
Star Trading
Normallampa Opalvit LED 2700lm E27 6500K
20W 6500K LED Normallampa Opalvit 2700lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈162W
- Ljusflöde 2700 lm
- Färgtemperatur 6500K
98 kr
/ st
