Krans Greyland 55cm med LED-ljus
Stor och vacker krans i grågrön mix av PE- och PVC-grenar med 80 varmvita LED-ljus. Batteridriven med timerfunktion och passar både inomhus och utomhus.
Läs mer
Krans Greyland 55cm med LED-ljus
Kransen Greyland är ca 55 cm i diameter.
Den är tillverkade av en mix av PE tips och PVC tips med ett vackert grå-grönt skimrande utseende.
Med 40 små varmvita ljuspunkter lyser den upp vackert både inomhus och utomhus.
Slingan kan både lysa konstant eller sättas med timer som lyser upp i 6 timmar och är släckt 18 timmar för att sedan tändas igen nästa dag.
I samma familj finns även granar, fler storlekar på kransar och en girlang.
Batteri: 3 batterier AA ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Krans |
| Storlek | 55 cm |
| Färg | Grön |
| Material | Plast |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Total effekt | 0,4W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Anslutningskabelns längd | 50 cm |
| Varumärke | Star Trading |
| IP klass | IP44 |
Mått
| Bredd | 55 cm |
| Djup | 8 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Krans Snowflake 63cm
Snowflake dekoration blir en vacker prydnad på en ytterdörr utomhus eller i ett fönster inomhus.
243 kr
/ st
Star Trading
Girlang Larix 140cm
Larix girlang är 140cm lång och har lärkträdsliknande barr och små kottar.
221 kr
/ st
Star Trading
Krans Larix 40cm
Larix krans med diametern 40 cm har lärkträdsliknande barr och små kottar.
331 kr
/ st
Star Trading
Krans Snowflake 40cm
Snowflake dekoration blir en vacker prydnad på en ytterdörr utomhus eller i ett fönster inomhus.
161 kr
/ st
