LED Driver/Transformator 12V DC 150W
Lägsta pris senaste 30 dagarna: 745 kr
150W 12V LED Driver/Transformator för 12V.
In- och utgående kablar sitter på varsin sida.
Läs mer
LED Driver/Transformator 12V DC 150W
- Vit/Blå
- In- och utgående kablar sitter på varsin sida
- Hus i plast med inbyggd dragavlastare
Längd: 205mm
Bredd: 71 mm
Höjd: 35 mm
Matning: 230V 0,5-1,5 mm²
Omgivningstemperatur: 5-25°C
Specifikation
Egenskaper
| Typ | LED Driver |
| Effekt | 75-150W |
| Spänning | 12V DC |
| Dimbar | Nej |
| Färg | Vit/Blå |
| Material | Plast |
Teknisk information
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Kanlux |
| Skyddsklass | II |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Längd | 205 mm |
| Bredd | 71 mm |
| Höjd | 35 mm |
Liknande produkter
Kanlux
LED Driver/Transformator 24V DC 150W
150W 24V LED Driver/Transformator för 24V.
In- och utgående kablar sitter på varsin sida.
675 kr
/ st
Nyhet
Kanlux
LED Driver/Transformator 12V DC 0-15W Kanlux
LED Driver/Transformator för 12V. In- och utgående kablar sitter på varsin sida.
139 kr
/ st
Kanlux
LED Driver 12V DC 0-15W Kanlux
LED Driver för 12V. In- och utgångarna sitter på varsin sida.
129 kr
/ st
Kanlux
LED Driver/Transformator 24V DC 30W
30W 24V LED Driver/Transformator för 24V.
In- och utgående kablar sitter på varsin sida.
- Effekt 9-30W
- Spänning 24V DC
195 kr
/ st
Kanlux
Monterings Clips till LED Strip NEON 20-pack
20-pack Monterings clips LED Strip Neon 24V
149 kr
/ st
